Apyrankė sidabrinis jaspis

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 45 
  Į krepšelį 
  Tema
  Gamtos energija, balansas, savirealizacija
  Akmuo
  Sidabrinis jaspis
  Karoliuko dydis
  10 mm
  Metalas
  Sidabras 925, rankų darbo sidabro detalė "Vytis", ~2,15 g
 • Jaspis žinomas kaip "didysis ugdytojas", kuris padeda išsilaisvinti iš skaudžios praeities patirties, artimo žmogaus netekties, verslo žlugimo, išdavystės. Jis atneša džiaugsmą ir pasitikėjimą, padeda suvokti tikrąją savo vertę ir esmę. Švelni, mylinti jaspio energija padeda sukurti palankias gyvenimo situacijas, suteikia saugumo ir stabilumo, apsaugo nuo negatyvios energijos.

  Daugelio tautų garbintas ir laikytas šventu. Kai karys išeidavo į medžioklę, karą, jam į drabužius būdavo įsiuvama jaspio plokštelė, kad saugotų.

  Jaspis – Motinos Žemės dovana savo vaikams. Matyt, ji žinojo, kad ateis laikai, kada jos vaikai praras ryšį su ja. Tam ji sukūrė gražųjį jaspį, kad kasdienio bėgimo iškamuotas žmogus galėtų net nebūdamas gamtoje su ja tiesiogiai susisiekti. Ta komunikacijos priemonė – tai jaspis. Būtent todėl jis gali būti naudingas kiekvienam, kas gyvena intensyvų gyvenimą, pavargo, primiršo tikrumą, per mažai laiko praleidžia gamtoje. Jaspiai pamaitina gamtos energija, subalansuoja, nes patys yra fizinės gamtos energijos įsikūnijimas.

  Parengta pagal R.Dragūnienė "Kristalų galia"

  Papuošalas supakuotas į dovanojimui tinkamą dėžutę, pridedamas akmens savybių aprašymas

  Kaip parinkti apyrankės dydį rasite čia